Buradasınız: Ana sayfa - Haberler - Telefon Dinleme Hayat Kurtarıyor

Telefon Dinleme Hayat Kurtarıyor

casus-telefon1-300x219

Full Paket Omni Edition Yazılımı Nokia, iPhone, Blackberry, Ve Android Telefonları Desteklemektedir.

Bu yazılımı izleme etmek istediğiniz şahsın telefonuna yüklediğinizde, amaç şahsın aldığı ve gönderdiği bütün sms mesajlarını MMS multi media mesajlarını, gelen giden ve bütün yanıtsız aramaları, alınan ve gönderilen bütün e-posta kayıtlarını, rehberinde bulunan kişi listesini, telefonun bulunduğu yer (GPS) bilgisini öğrenebilir, izleme edebilirsiniz.

Aynı zamanda Blackberry modellerinde bulunan blackberry messenger ile yapılan yazışmaları, whatapp uygulaması ile yapılan yazışmaları, telefon üstünde girilen web siteleri adresleri ve methal bilgilerini izleme edebilirsiniz.

Omni Edition yazılımında platform dinleme ve telefon dinleme programı özelliğide mevcuttur. Telefon Dinleme özelliğine entegre olarak çalışan arama ihbarname özelliği sayesinden amaç kişi telefonu ile bir kişiyi aradığında ya da gelen bir çağrıyı cevapladığında, size görüşmenin başladığını bildiren bir sms gelecektir. Size gelen sms içeriğinde şahsın görüşme yaptığı şahsın numarası, rehberde kayıtlı ise ismi ve soyadı yer alacaktır.

Telefon görüşmesini itaat etmek amaçlı amaç telefonu kendisinin telefonunuzda aramanız 2 görüşmenin arasına Telefon Dinleme Programı girerek dinlemeniz amaçlı ehliyetli olacaktır.

Ortam dinleme özelliği ise aynı telefon dinleme özelliği buna benzer çalışmaktadır, amaç telefona tanımladığınız kendisinin numaranız ile arama yaptığınızda amaç telefon sizin numaranızı tanıyacak ve kendiliğinden olarak cevap verecektir.

Telefon Takip Programı android telefonlara yüklenen özel bir yazılım ile yapılmaktadır.Son zamanlarda oldukça güncel ve araştırılan bir konu olan telefon dinleme sistemleri ülkemizde Casus Telefon satış sitesinden satılmaktadır.

Telefon dinleme yazılımı ile anlık olarak tüm telefon konuşmalarını dinleye bilir,gelen ve gide tüm mesajların takibini yapabiliyor,yazılımın yüklendiği telefonun google maps üzerinden yerine görebiliyor,e-mail kayıtları,telefon rehberi bilgileri gibi bir çok ayrıntılı dökümana sadece bilgisayarınızın başında oturarak www.casustelefondinleme.net ten ulaşabiliyorsunuz.

Telefon dinleme sistemleri ülkemizde bu kadar gelişmesi gerçekten insanları korkutmaktadır.Artık herkes bir birine acaba telefonum bir casus telefon mu  sorusunu soruyor.

Etiketler:,

Comments are closed.

Güncel Döviz Çevirici
Altın ve Döviz Kurları
    Döviz Altın Fiyatları